درباره ما

یادگیری کامپیوتر و نرم افزارهای رایانه‌ای، کاری زمان‌بر و خسته کننده است. افراد معمولاً با مطالعه و دریافت کتاب‌های کاغذی و الکترونیکی مبادرت به آموزش کار کردن با نرم افزارهای رایانه‌ای می‌کنند. اما ما با معرفی طرحی با عنوان جمال، در حال تولید و عرضه‌ی ویدیوهای آموزش رایانه به زبان فارسی هستیم، تا همه در هر موقعیتی بتوانند با دیدن ویدیوهای آموزشی در سریع‌ترین زمان ممکن به خواسته‌ی خود برسند.

درباره گروه ویدیوهای جمال

مشاهده‌ی ویدیو برای یادگیریِ یک موضوع هم بهره وریِ به مراتب بالاتری دارد و هم مدت زمان یادگیری را شدیداً کاهش می‌دهد. اگر خواسته باشیم مدت زمانی که برای آموزش یک نرم افزار به سبک ویدیویی در وسعت جمعیت افراد یک کشور صرفه جویی می‌شود را حساب کنیم، خواهیم دید که مدت زمان بسیار زیادی از افراد آزاد شده که می‌توانند رو به سوی کارهای اصلی خود بیاورند. اما در حال حاضر بیشتر افراد زمان خود را صرف یادگیری یک نرم افزار می‌کنند، تا کار کردن با آن!

به همین دلیل گروه ما سعی دارد تا در درجۀ اول با تولید ویدیوهای آموزشی نرم افزارهای رایانه، این خلاء را پر کرده تا نقش مفیدی در عرصۀ آموزش در کشور عزیزمان داشته باشد. اما این تمام ماجرا نیست! قطعاً با حمایت‌های شما طرح‌های بزرگ‌تری هم پیش رو داریم که به مرور زمان از آنها هم رونمایی خواهیم کرد.

عوامل و دست اندرکاران

جمال روح بخش؛ مدیر طرح و مدرس نرم‌افزارها

جمال علاقه‌مند به تازه‌ها در هر زمینه‌ای است. وی سعی خواهد کرد بهترین شیوه‌ها را تجربه کند و همیشه به بحث آموزش توجه خاصی دارد و همین موضوع را شاید بتوان از روی سایت‌هایی که راه‌اندازی کرده و بالاخص طرح آموزش ویدیویی متوجه شد. او فکر می‌کند ایده‌های زیادی را می‌تواند به واقعیت تبدیل کند و در راه رسیدن به اهدافش هیچ چیز را مانع نمی‌بیند. حتی مشکلاتی که می‌توانند خود سکوی پرشی برای موفقیت‌های بعدی باشند.

ابوالفضل علی اکبرزاده مجاور؛ ویرایشگر و ناشر

دانشجوی مهندسی کامپیوتر دانشگاه آزاد می‌باشد. ایشان علاقۀ بسیاری به برنامه نویسی، هک و دنیای صفرویک داشته. بر همین اساس نقش پررنگی را در تولید ویدیوهای آموزشی این گروه ایفا می‌کند. از جمله فعالیت‌های کاری که تا به حال ابوالفضل داشته است می‌توان به فعالیت در بخش ITC حرم مطهر امام رضا و تعمیرات سخت افزار اشاره نمود. بیشتر روز را با فعالیت‌های برنامه نویسی و کار با وب سپری می‌کند.

فرهاد حسین پور؛ ویرایشگر و ناشر

دانشجوی مهندسی برق از دانشگاه مشهد می‌باشد. فعالیت فرهاد در گروه اختصاص زمان برای ویرایش و انتشار ویدیوهای آموزش رایانه است. وی سعی خواهد کرد تمام تلاش خود را برای گرفتن بهترین خروجی بگذارد. فرهاد تخصص کافی در رابطه با کار با نرم افزارهای گرافیکی به طور مثال فتوشاپ را داشته که همین موضوع باعث کیفیت تولید ویدیوهای ایشان خواهد شد.

اگر فکر می‌کنید دارای استعدادی هستید که می‌توانید آن را با ما شکوفا کنید، شما هم می‌توانید به ما بپیوندید.