بسته جامع آموزش طراحی قالب وبلاگ

یک وبلاگ نویس یکی از تصمیماتی که می گیرد، انتخاب قالب برای تغییر ظاهر وبلاگش است. این احتمال وجود دارد که از بین تعداد بسیار زیادی که قالب برای سیستم های وبلاگ نویسی به صورت رایگان درون اینترنت وجود دارد، یکی از آنها مطابق با نیاز وبلاگ نویس باشد. اما اگر این گونه نبود چه؟ در ضمن، خیلی از مواقع قالب هایی هستند که نیاز به ایجاد تغییراتی هر چند جزئی در بخشی از آنها دارند که در نهایت تبدیل به آن چیزی شود که وبلاگ نویس می خواهد.

بسته جامع آموزش طراحی قالب وبلاگ

برای طراحی یک قالب از صفر و یا ایجاد تغییراتی جزئی در قالب های آماده ما باید دانش طراحی قالب وبلاگ را یاد داشته باشیم. این دانش چندان سخت و پیچیده نیست و اگر مبانی آن را درک کنید، قطعاً خواهید دید که چقدر ساده می توان حتی یک قالب حرفه ای برای وبلاگ خود طراحی کنیم. یک وبلاگ حرفه ای حتماً نیاز به یک قالب حرفه ای خواهد داشت. شما هم بخشی از حرفه ای بودن کار خود را از قالب وبلاگ تان می گیرید. فکرش را بکنید که اگر بهترین پست ها را درون وبلاگی منتشر کنید که اصلاً ظاهر جذابی نداشته باشد، آیا مخاطبی جذب خواهید کرد؟

ما برای شما یک بستۀ آموزشی که شامل حدوداً ۱۰ ساعت آموزش ویدیویی است را آماده کردیم. این آموزش ها به زبان فارسی و کاملاً عملی و گام به گام تولید شدند. همه کسانی که در سرویس های وبلاگ دهی از قبیل بلاگفا، پرشین بلاگ، میهن بلاگ و … وبلاگ دارند، حتی آنهایی که هیچ دانشی از طراحی سایت ندارند هم می توانند صفر تا صد طراحی قالب وبلاگ را با این ویدیوها یاد بگیرند.

ویژگی های بسته آموزش طراحی قالب وبلاگ

  • تولید پاییز ۹۶
  • ویدیوها در محیط نرم افزارها و چند رسانه ای
  • ویدیوها به همراه صوت استاد به زبان فارسی
  • بیش از ۱۰ ساعت آموزش ویدیویی
  • آموزش طراحی قالب تمامی سیستم های وبلاگ دهی؛ از جمله بلاگفا، پرشین بلاگ، میهن بلاگ، رز بلاگ و …
  • آموزش مباحث اولیه از قبیل HTML و CSS
  • آموزش گام به گام از صفر تا صد!
  • حجم بسته معادل تقریباً ۱.۵ گیگابایت

تهیه ویدیوهای آموزش طراحی قالب وبلاگ

برای تهیه این بستۀ جذاب و کامل کافی است از طریق فرم زیر مشخصات خودتان را وارد کرده و مبلغ را پرداخت نمایید. پس از آن محصول برای شما قابل دانلود خواهد بود. همین امروز اقدام نمایید!پرداخت آنلاین 35000 تومان با کارت های عضو شتاب